0542 293 16 76        info@filmekirala.com Instagram

Top

Bulunduğunuz Yer:  Anasayfa / Dizi Film Çekimlerine Ev ve Araç Kirala
Sahibi olduğun herşeyi Dizi Film Fotoğraf ve Reklam çekimlerine
Kirala !

Mekan Kiralama / Vasıta Kiralama FORMU seçin doldurun gönderin !  


DİKKAT : Kayıt edilen ilanların Mevcudiyetini  korumak ve kontrol etmek  için BİR SEFERLİK  50 TL ilan kayıt ücreti vardır. 
  Hizmetlerimiz:

  • Yapımcı / Prodüksüyon şirketlerine Mekan ve Vasıta araştırması ve temin etmek
  • Canlı Yayın Aracımız ile Canlı yayın hizmetimiz. Tam donanımlı ve Profesyonel Ekibimiz ile.
  • Gayrimenkul Satışı veya Alıcı bulmak yada değerlendirmek.
  • Gayrimenkul Sahipleri : Sahibi olduğunuz Gayrimenkuller ile para kazanın .
  • Vasıta ve Deniz Arça Sahipleri : Sahibi olduğunuz Vasıtalar ve Deniz araçlarınızı Dizi Film Reklam ve Fotoğraf çekimlerine Kiralayın !
  • Evcil Hayvanlar / Dostlarımızı Dizi Film Reklam ve Fotoğraf çekimlerine Kiralayın
  • Oyunculuk yeteneği olanları doğru cast ajanslarına yönlendirmek
  • Danışmanlık

Nasıl para kazanırsınız ?

Film çekimi yapıldığında Daire, Arsa, Depo, Ofis, Arazi, iş yeri, Teras, yıkıntı yada lüks, Sanayi yada siteler gibi her türlü yer aranmakta. Sizde kazanmak istiyorsanız sahibi olduğunuz Gayrimenkulleri Film, Reklam, Fotoraf ve Klip çekimlerine kiralayarak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Film yapım firmaları ve televizyon kanalları çekimleri için mekan ve yere ihtiyaç duyduklarında, bunu FilmeKirala dan temin ediyorlar. FilmeKirala ekibimiz yapımcılar tarafından talep geldiğinde , aranan mekanı yada arsayı aramaya başlamıyor. 

Veritabanında kayıtlı olan Gayrimenkulleri, yapımcılara çekimlerinde kullanılmak üzere sunuyor

Filmekirala sürekli olarak farklı Gayrimenkuller arayışının sürdürdüğü için, Sizlerde mevcut Gayrimenkullerinizi veritabanımıza ekleye bilirsiniz. veritabanımız sürekli olarak büyüyor ve Güncelleniyor. Sizin Mekanınız yapımcı tarafından talep edilirse, ilk önce Sizinle iletişime geçiyoruz ve yapımcı ile birlikte yerinizi ziyaret ediyoruz kiralama sözleşmesi, çekim süreci , ücreti gibi anlaşma sözleşmesi yapılır.

Gayrimenkullerinizi kiralamak için şartlar: 

Çekimlerde yalnız oyuncular mekanı kullanmıyor ayrıca büyük çekim ekibi , çekim ekipmanları için mekanlar yeterince büyüklüğe sahip olmalıdır. Ayrıca kiralamak istediğiniz Gayrimenkulün Siz sahibi değil de kiracısı iseniz Yasal sahibinin iznini almış olmalısınız. Tabiki Ekibin kullandığı büyük ve küçük araçları içinde park imkanı olmalı. .

Mekanınız ile ilgili hangi bilgiler gerekiyor ?

İlk olarak yerinizi net gösteren Fotoraflar gerekli.  

Ayriyeten metrekare, oda sayisi, ne tür bir gayrimenkul oldugunun bilgisi ve mekanınızı anlatan kısa tanıtım yazısı.

Gayrimenkullerinizi kiralarken Sizin için masraf oluşuyormu ?

Tüm gayrimenkullerin bilgileri Filmeakirala sunucularında barındırılıyor ve film yapımcılarına online ortamda sunuluyor.

Veritabanimizda yer alan tüm Gayrimenkuller gerçek olduğundan emin olmak için ve yapım firmalarına sunum ücreti olarak sadece bir seferlik 50 TL +%18 KDV dir. Mekaniniz yapımcılar tarafindan kiralandığında kiralama bedelinin %15 FilmeKirala hizmet bedeli olarak keser.

Ne kadar Para kazanırım?

Gayrimenllerinizin kiralama ücretleri kiralanan Mekanın büyüklüğüne, kiralama süresi, ve konumuna göre ücret belirleniyor.  

Ortalama bir fiyat olarak, örneğin bir dairenin normal aylık kira fiyatını her çekim günü için belirleniyor. 

Ödemeler ve Zarar ziyan ?

Çekim bittiği gün ücreti tarafınıza ödenir . Ödemeyi Yapımcı / Kiralayın anlaşmaya göre çekimlerden önce yada hemen sonrası FilmeKirala ya yapar. Filmekirala da ödeme alındığında 48 Saat içeresinde Gayrimenkul sahibine HAVALE / EFT yoluyla ödeme yapar

Çekim esnasında kiralanan mekan da oluşan hasar ve zararlar Kiralayan yapımcı firma yada yetkilileri tarafından giderilir.  Sosyal Ağlar2016.01.31

Satılıklar
Kostümler
Vasıta
  •  
Tags
DiziFilm Fotoğraf ve Reklam çekimleriSinemaTelevizyon ,KiralıkLocation Scout, Cast Ajansı, Reklam Çekimleri, Film Çekimleri ,yapımcı Firmalar

Filmekirala.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından filmekirala.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. 


Copyright © 2000-2016 TEHAŞ ENERJİ Hammeddeleri A.Ş ( TEHAŞ )
  Instagram

| Diese Seite wurde mit Koobi PRO 7 build 1.04 erstellt © 2003-2019 dream4® |