0531 696 48 96         info@filmekirala.com


Top

Bulunduğunuz Yer:  Anasayfa / Dizi Film Çekimlerine Ev ve Araç KiralaFilmeKirala.com Dizi Film Reklam ve Fotoğraf çekimlerinde kullanılmak için Mekan ve Vasıta hizmeti vermekte.
 

Satış için İlan Sitesi DEĞİLDİR !

Kayıt ettiğimiz ilanlar yapımcılar tarafından talep edildiğinde, ilan sahipleri tarafından el değişmiş olması Filmekirala.com Sitemizi Güncel tutmamıza engel oluyor.


İlanların ciddiyetini korumak adına katılım Ücreti bir seferlik  50TL 

 
Sahibi olduğunuz Gayrimenkulleriniz ile nasıl para kazanırsınız ?
Film çekimi yapıldığında Daire, Arsa, Depo, Ofis, Arazi, iş yeri, Teras, yıkıntı yada lüks, Sanayi yada siteler gibi her türlü yer aranmakta. Sizde kazanmak istiyorsanız sahibi olduğunuz Gayrimenkulleri Film, Reklam, Fotoraf ve Klip çekimlerine kiralayarak ek kazanç elde edebilirsiniz.
 
Film yapım firmaları ve televizyon kanalları çekimleri için mekan ve yere ihtiyaç duyduklarında, bunu FilmeKirala dan temin ediyorlar. FilmeKirala ekibimiz yapımcılar tarafından talep geldiğinde , aranan mekanı yada arsayı aramaya başlamıyor. 
 
Veritabanında kayıtlı olan Gayrimenkulleri, yapımcılara çekimlerinde kullanılmak üzere sunuyor. 
 
Filmekirala sürekli olarak farklı Gayrimenkuller arayışının sürdürdüğü için, Sizlerde mevcut Gayrimenkullerinizi veritabanımıza ekleye bilirsiniz. veritabanımız sürekli olarak büyüyor ve Güncelleniyor. Sizin Mekanınız yapımcı tarafından talep edilirse, ilk önce Sizinle iletişime geçiyoruz ve yapımcı ile birlikte yerinizi ziyaret ediyoruz kiralama sözleşmesi, çekim süreci , ücreti gibi anlaşma sözleşmesi yapılır.
 
Gayrimenkullerinizi kiralamak için şartlar: 
Çekimlerde yalnız oyuncular mekanı kullanmıyor ayrıca büyük çekim ekibi , çekim ekipmanları için mekanlar yeterince büyüklüğe sahip olmalıdır. Ayrıca kiralamak istediğiniz Gayrimenkulün Siz sahibi değil de kiracısı iseniz Yasal sahibinin iznini almış olmalısınız. Tabiki Ekibin kullandığı büyük ve küçük araçları içinde park imkanı olmalı.
 


FilmeKirala Mekanınız ile ilgili hangi bilgileri sizden istiyor ?
İlk olarak yerinizi net gösteren Fotoraflar gerekli. 
 
Ayriyeten metrekare, oda sayisi, ne tür bir gayrimenkul oldugunun bilgisi ve mekanınızı anlatan kısa tanıtım yazısı.
 
 
 
Gayrimenkullerinizi kiralarken Sizin için masraf oluşuyormu ?
Tüm gayrimenkullerin bilgileri Filmeakirala sunucularında barındırılıyor ve film yapımcılarına online ortamda sunuluyor.
 
Veritabanimizda yer alan tüm Gayrimenkuller gerçek olduğundan emin olmak için ve yapım firmalarına sunum ücreti olarak sadece bir seferlik 50 TL +%18 KDV dir. Mekaniniz yapımcılar tarafindan kiralandığında kiralama bedelinin %15 FilmeKirala hizmet bedeli olarak alıyor.
 
 
 
Gayrimenkullerinizi yapimcilara kiraladığınızda ne kadar Para alacaksınız?
 
Gayrimenllerinizin kiralama ücretleri kiralanan Mekanın büyüklüğüne, kiralama süresi, ve konumuna göre ücret belirleniyor. 
 
Ortalama bir fiyat olarak, örneğin bir dairenin normal aylık kira fiyatını her çekim günü için belirleniyor. Çekim bittiği gün ücreti tarafınıza ödenir

Sosyal Ağlar2016.01.31

Satılıklar
Kostümler
Vasıta
  •  
Tags
DiziFilm Fotoğraf ve Reklam çekimleriSinemaTelevizyon ,KiralıkLocation Scout, Cast Ajansı, Reklam Çekimleri, Film Çekimleri ,yapımcı Firmalar

Filmekirala.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından filmekirala.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. 


Copyright © 2000-2016 TEHAŞ ENERJİ Hammeddeleri A.Ş ( TEHAŞ )
  Instagram

| Diese Seite wurde mit Koobi PRO 7 build 1.04 erstellt © 2003-2018 dream4® |