0542 293 16 76        info@filmekirala.com Instagram

Top

Bulunduğunuz Yer:  Anasayfa / Hakkımızda
Sahibi olduğunuz Gayrimenkulleriniz ile nasıl para kazanırsınız.

Film çekimi yapıldığında Daire, Arsa, Depo, Ofis, Arazi, iş yeri, Teras, yıkıntı yada lüks, Sanayi yada siteler gibi her türlü yer aranmakta.


Sizde kazanmak istiyorsanız

sahibi olduğunuz Gayrimenkulleri Film, Reklam, Fotoraf ve Klip çekimlerine kiralayarak ek kazanç elde edebilirsiniz.


Nasil kiralaya bilirim ?

Film yapım firmaları ve televizyon kanalları çekimleri için mekan ve yere ihtiyaç duyduklarında, bunu FilmeKirala dan temin ediyorlar.

FilmeKirala ekibimiz yapımcılar tarafından talep geldiğinde , aranan mekanı yada arsayı aramaya başlamıyor. Veritabanında kayıtlı olan Gayrimenkulleri, yapımcılara çekimlerinde kullanılmak üzere sunuyor.

Filmekirala sürekli olarak farklı Gayrimenkuller arayışının sürdürdüğü için, Sizlerde mevcut Gayrimenkullerinizi veritabanımıza ekleye bilirsiniz.
veritabanımız sürekli olarak büyüyor ve Güncelleniyor.

Sizin Mekanınız yapımcı tarafından talep edilirse, ilk önce Sizinle iletişime geçiyoruz ve yapımcı ile birlikte yerinizi ziyaret ediyoruz kiralama sözleşmesi, çekim süreci , ücreti gibi anlaşma sözleşmesi yapılır.


Gayrimenkullerinizi kiralamak için şartlar: 
  • Çekimlerde yalnız oyuncular mekanı kullanmıyor ayrıca büyük çekim ekibi , çekim ekipmanları için mekanlar yeterince büyüklüğe sahip olmalıdır. Ayrıca kiralamak istediğiniz Gayrimenkulün Siz sahibi değil de kiracısı iseniz Yasal sahibinin iznini almış olmalısınız.
  • Tabiki Ekibin kullandığı büyük ve küçük araçları içinde park imkanı olmalı.FilmeKirala Mekanınız ile ilgili hangi bilgileri sizden istiyor ?

İlk olarak yerinizi net gösteren Fotoraflar gerekli. Ayriyeten metrekare, oda sayisi, ne tür bir gayrimenkul oldugunun bilgisi ve mekanınızı anlatan kısa tanıtım yazısı.Gayrimenkullerinizi kiralarken Sizin için masraf oluşuyormu ?

Tüm gayrimenkullerin bilgileri Filmeakirala sunucularında barındırılıyor ve film yapımcılarına online ortamda sunuluyor.

Veritabanimizda yer alan tüm Gayrimenkuller gerçek olduğundan emin olmak için ve yapım firmalarına sunum ücreti olarak sadece bir seferlik  50 TL +%18 KDV dir.

Mekaniniz yapımcılar tarafindan kiralandığında kiralama bedelinin %15 FilmeKirala hizmet bedeli olarak alıyor.Para kazanmak : Gayrimenkullerinizi yapimcilara kiraladığınızda ne kadar Para alacaksınız?

Gayrimenllerinizin kiralama ücretleri kiralanan Mekanın büyüklüğüne, kiralama süresi, ve konumuna göre ücret belirleniyor. 
Ortalama bir fiyat olarak, örneğin bir dairenin normal aylık kira fiyatını her çekim günü için belirleniyor.
Çekim bittiği gün ücreti tarafınıza ödenir
Sosyal Ağlar2014.09.01

Satılıklar
Kostümler
Vasıta
  •  
Tags
DiziFilm Fotoğraf ve Reklam çekimleriSinemaTelevizyon ,KiralıkLocation Scout, Cast Ajansı, Reklam Çekimleri, Film Çekimleri ,yapımcı Firmalar

Filmekirala.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından filmekirala.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. 


Copyright © 2000-2016 TEHAŞ ENERJİ Hammeddeleri A.Ş ( TEHAŞ )
  Instagram

| Diese Seite wurde mit Koobi PRO 7 build 1.04 erstellt © 2003-2019 dream4® |